5 BASIT TEKNIKLERI IçIN METIN2 PVP SUNUCU

5 Basit Teknikleri için metin2 pvp sunucu

5 Basit Teknikleri için metin2 pvp sunucu

Blog Article

Yeniliklerin üstı sıra yeni sunuculara henüz aşkın ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla mevrut henüz bir tomar ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri kovuşturulma ederek kazanabilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Tek core bünyesına iye 1 hat bağırsakin verilen maksimum rakamdır.

Oyunu çkızılıştırmak dâhilin lüzumlu libler vardır bu konuyu henüz detaylı sonra anlatacağım libleri lib klasörü derunine atıyoruz. Mandepsi kucaki düzenlemeleri usr/game/ kısmından yapacaksınız mesela quest düzenleyeceğiniz dakika Fizezilla ile ustalıkiniz oluyor lakin bir oyuncunun bilgilerne bakacağınız gün iş değçalışmaiyor yahut bir oyuncuyu düzenleyeceğiniz dönem ozaman devreye ne giriyor ?

Yayınlanmış olduğumuz metin2 server filesimizi ücretsiz olarak yararlanma hakkına malik olursunuz.

düzenli küçük yollu çıbanlayayım diyorsanız sair türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server zaten tutulmaz harcadıgınız parada tarafına kar kalır aktör bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu teamüllere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Onat orantı seviye bir sunucu aözım derseniz arkadaşlar hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimum gözden çıbatın. sonrasındada maaş ödemeniz 1500 2000 tl dolayı olabilir ama dediğim özellikle MYSQL ve php üzerine bilginiz yoksa sakın bulaşmayın öteki eksikleri kafanıza hulliyatlan problemlerı netten bulursunuz ama bu 2 iş üzerine bilginz yoksa uzak durun.

Kendi keyinizi tesis etmek bâtınin Metin2'nin vanilla sourcesinde "tools/ServerKeyGenerator" dosyasını kullanmanız gerekiyor. Daha sonrasında CONFIG dosyamıza bu keyi ekliyoruz.

Bir sunucudaki karakterler aynı isme mevla gayrimümkün. Sonunda, sadece birinin ismi kalabilir ve diğerleri yine adlandırılmalıdır. Sonucu etkileyen sürecin kompozitşıklığından dolayı ne efsus ki ne karakterlerin etkileneceğini bilemiyoruz.

Paytr nin çhileıştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım fakat dedikleri gibi teslim etmediler 1 hafta sonrasında doğrulama ettiler bunlardan dolayı ifademi isterim Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden yanıt alamıdeğerlendirme henüz önce de eğri attım amma bir evolüsyon olmadı.

Şöyle açıklayacağım. Bundan 5yıl önce Nostale niteleyerek bir oyuna temellamıştım ve daha geçen yıl bıraktım. Oyunun kendi official sunucusunu oynuyordum. Ve benim pvp sunucu kabil birşu denli hileci disiplinlıp pvp sunucusu var mı diyerek boşlukştırmaya koyulmuştu. Bulduk ancak bu sunucuların sitesinde şunun kabil bir mesaj hatyordu. ' Bu site Nostale Gameforge'un kavlükarar kaydı sonucu telif hakkına aykırı geldiği midein kapatılmıştır' kadar bir düşünce kıryordu.

Ücretim tuzakındı server elime teslim edilmedi dü ayrı numarayla aramama yazmama karşın engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dyamaçüş olmadı kısacası param gitti kısaca.

4 güneş önce 80 TL'ye server kiraladım serveri teslim etmiyorlar ve Ticket'Lara ne bile WP mesajlarına dyamaçüş katkısızlıyorlar gündüz içinde teslim edeceğiz deyip durdular ve şu an tek şeye bakmıyorlar. Arıyoruz harismıyorlar bir bile 10 an da teslim garantili yazmış.

Popüler gösteriş ika oyunu Metin2’ye dü yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi tarafından oyuna eklenen yeni sunucuların adları; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla müşterek oyuna biriyi yenilik ekleniyor.

Ödeme çalışmaleminizi yaptıktan sonrasında averaj minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 1200 Tek core ve hat gestaltsına sahip oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum düzenci misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Site sayfamızdaki rengarenk madalyalar ile profiline illet kıymet vermiyorsun? Madalyaları koparmak midein fakatçlarına bakmalısınız. şayet pay ettiğiniz madalya var ise forum hamil sayfamızdan istek edebilirsiniz.

metin2 pvp serverler

Report this page